Nush publikon albumin e ri “Akull”

Mediale Vip

Nush publikon albumin e ri “Akull”

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 22:56
Foto ilustrim

Reperët shqiptarë, Nush dhe Lyrical Son, kanë publikuar sot (e diel) këngën e re.

“H.B.N” mban titullin kënga e dyshes, të cilën e kanë sjell vetëm në versionin ‘audio’ në platformën YouTube.

Miksimi dhe masterizimi u bë nga Çekic Beatz, kurse ky i fundit u përkujdes edhe për ‘beat-in’.

Nushi shquhet për vokalin e tij dhe që nga fillimi i karrierës ka bashkëpunuar me një sërë yjesh të estradës shqiptare.

Nga ana tjetër, Festim Arifi (emri i vërtetë) ka bërë një paraqitje të jashtëzakonshme në këtë projekt.

Për vetëm pak orë që nga lansimi, kënga mori reagime të shumta pozitive.

Krahas kësaj, Nush ka publikuar edhe disa bashkëpunime të tjera nga albumi i ri “Akull”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat