​Burri i princeshës kalon kohën me modelet në jaht ndërsa ajo kujdesej për fëmijë

Mediale Vip

​Burri i princeshës kalon kohën me modelet në jaht ndërsa ajo kujdesej për fëmijë

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 23:32
Foto

Bashkëshorti i princeshës britanike Eugene, Jack Brooksbank, me siguri do të duhet t'i shpjegojë gruas së tij atë që bëri në pushime.

Paparacët e fotografuan atë duke pirë verë ndërsa ishte i rrethuar nga modele, me të cilët ishte në një përqafim intim në një jaht në brigjet e Italisë.

Gjithashtu në bord ishte modelja italiane Erica Pelosini, të cilën Brooksbank thuhet se e çoi në jaht duke e mbajtur me duar në shpinë.

Një burim pranë Brooksbank tha për mediat britanike se Eugene nuk shkoi me të sepse ai "ishte atje për të punuar". Gjegjësisht, Brooksbank bëri kokteje në topin joshës të bamirësisë "amfAR Gala".

Brooksbank thuhet se e urren pseudonimin e tij të mëparshëm "banakier Jack", të cilin e fitoi gjatë karrierës në një restorant dhe bar verë në qendër të Londrës.

Ishte koha kur ai u takua me Eugene, në 2010. Ata u takuan ndërsa po bënin ski në Zvicër dhe u martuan në Kështjellën Windsor në 2018.

Çifti tani jetojnë në pronën Frogmore Cottage dhe thuhet se po i paguajnë qira princit Harry dhe Megan Markle.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat