Adelina Grainca këtë këngëtare e zgjodhi për dasmën e saj

Mediale Vip

Adelina Grainca këtë këngëtare e zgjodhi për dasmën e saj

Më: 3 gusht 2021 Në ora: 16:55
Adelina me burrë

Ajo është kurorëzuar ditën e djeshme.

Adelina Grainca, i ka dhënë fund beqarisë me një dasmë, pamje prej të cilës u publikuan edhe në rrjete sociale.

Ndërkohë, ajo ka zgjedhur një këngëtare për t’i bërë atmosferën dhe për të argëtuar të ftuarit.

Deputetja e VV-së këtë punë ia ka besuar Aida Doçit ku kjo e fundit ndau video nga dasma derisa edhe e falënderoi që e ka zgjedhur atë për ditën më të rëndësishme në jetën e saj.

“Dasma madhështore e deputetes Adelina Grainca, kisha nderin dhe kënaqësinë qe me zgjodhët mua për ditën me te rëndësishme te jetës tuaj, Urime dhe trashëgime”, ka shkruar Aida Doçi në postim.

Ndryshe, Adelina Grainca u martua me Erblin Maliqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat