Leonora Jakupi sjell foto nga bregdeti

Mediale Vip

Leonora Jakupi sjell foto nga bregdeti

Më: 15 shtator 2021 Në ora: 22:16
Lonora Jakupi

Pushimet e Leonora Jakupit po vazhdojnë edhe më tej dhe këngëtarja po ndanë kohë pas kohe foto nga ditët e saj të bukura.

Leonora po kënaqet në deti, e kurreshtja se me kë është, nuk po i le fansat rehat. Ama, këngëtarja nuk e ka zakon të tregoj shumë detaje.

Bukuroshja, as në këto pushime nuk ka vendosur të tregoj shumë. Ajo, shfaqet në të gjitha pozat e pozitat, por asnjëherë me bikine, andaj kurreshtja për të parë më shumë padyshim është e madhe.

Leonora në bregdet me shami në kokë, por me bikine asnjëherë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat