Me pamje madhështore shtëpia e Getit dhe Marinës

Mediale Vip

Me pamje madhështore shtëpia e Getit dhe Marinës

Më: 17 shtator 2021 Në ora: 23:37
Marina dhe Geti

Ishte vetem nje adoleshente kur u be pjese e ekranit shqiptar ndersa tani Marina Vjollca eshte nje prej persoanzheve me te dashur per publikun.

Per te dytin vit radhazi ne e shohim ate nen moderimin e emisionit humoristik ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Perpos angazhimeve te shumta, moderatorja eshte shume aktive ne rrjetet socilae dhe shpesh ndan per ndjekesit momente nga jeta e saj private apo profesionale.

Disa vite me pare ajo u martua me Getoarin dhe tani te dy bejne nje jete shume luksoze.
Cifti jeton midis Tiranes dhe Kosoves pasi prinderit e tyre jane te ndare ne keto dy shtete.

Shtepia ku ata jetojne eshte moderne dhe shume e bukur. Nje shtepi e arreduar me shume klas dhe cdo gje duket e kuruar deri ne detajet me te vogla.

Kujtojme se Marina dhe Getoari jane nje nder ciftet me simpatike dhe te komentuar te showbizit shqiptar.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat