Sa e lumtur po duket Edona me djalin

Mediale Vip

Sa e lumtur po duket Edona me djalin

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 08:43
Edona

Edona Llalloshi është njëra ndër arstistet më të dashura në estrad, sidomos për adhuruesit e muzikës popullore.

Ajo është shumë e lidhur me familjarët e saj e sidomos me fëmijet e saj të cilët i shohim mjaftë shpesh nëpër rrjetet socilale.

Së fundmi, në InstaStory ka shpërndarë një fotogari me djalin e saj, i cili është kaq i ëmbël dhe i bukur.

Edona këtë verë ka pasur mjaftë angazhime nëpër mbremje muzikore dhe është komentuar mjaftë shumë për paraqitjet e saj të shkëlqyera.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat