Adelina çdo herë edhe më të bukur trupin

Mediale Vip

Adelina çdo herë edhe më të bukur trupin

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 10:24
Adelina

Këngëtarja në çdo kohë duket bukur dhe është femër e dalluar tek ndjekësit

Në këto imazhe me një veshje të bukur dhe linja perfekte ajo duket e zjarrtë.

Po ashtu, vëmendje merr edhe kombinimi që ka bërë me flokët.

Ju pëlqen?

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat