Bora Zemani single apo e dashuruar?

Mediale Vip

Bora Zemani single apo e dashuruar?

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 11:49
Bora Zemani

Pas ndarjes nga Donald Veshaj, Bora Zemani është përfolur për një lidhje dashurie me ish-konkurrentin e Përputhen, Atdhe Xharavinën.

Mirëpo, si qëndron e vërteta e jetës së saj private?

Gjatë një bisede me ndjekësit në rrjete sociale, ajo ka treguar se është beqare dhe e fokusuar vetëm te Arbori dhe puna.

“100% single. E fokusuar tërësisht te Arbori dhe puna”, ka shkruar ajo.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat