Nina ia ndreqi Arbenites fotografinë edhe më shumë

Mediale Vip

Nina ia ndreqi Arbenites fotografinë edhe më shumë

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 13:39
Arbënita

Arbënita është femra më të të bukura në estradën shqiptarë.

Ajo shpesh herë ka postuar fotografi nga dushi, mirpo sot vjen më ndryshe se herave tjera dhe diksu ia ka zbukuruar fotogafinë.

Në llogarinë ë saj Instagram ka shpërndarë dy fotografi së bashku më Ninën, ku shihen së apo kanë dalë nga dushi.

Si duket Arbenita është gati për të kalur një ditë të mbarë më Ninën.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat