Arilena mahnit me pamjen e saj natyrale

Mediale Vip

Arilena mahnit me pamjen e saj natyrale

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 14:25
Arilena

Arilena Ara admirohet për vokalin e saj të fuqishëm, por nuk qëndron prapa as sa i përket pamjes fizike.

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria komentohet vazhdimisht për dukej e saj natyrale dhe stilin e veçantë të veshjes.

Nuk janë të rralla imazhet ku Arilena shfaqet tërësisht pa grim, dhe mahnit secilën herë me pamjen natyrale.

E tillë, këngëtarja bionde u shfaq edhe në një fotografi që ka hedhur së fundi në InstaStory.

Arilena dukej tejet atraktive dhe plot shkëlqim e veshur me një bluzë me ngjyrë gri.

Ndërkohë, rikujtojmë që Arilena ka paralajmëruar këngë e re “Ke me mungu”, e cila pritet të lansohet së shpejti. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat