Aida Doçi sa e bukur në të zeza

Mediale Vip

Aida Doçi sa e bukur në të zeza

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 14:51
Aida Doçi

Aida Doçi është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara dhe të dashura kur bie fjala për muzikën popullore shqipe.

Ajo komentohet shumë për jetën e saj private por edhe atë profesionale, kur kemi të bëjm me këtë të fundit atëherë mund ta themi me plotë gojë që Aida punon fortë për të realizuar këngë të reja.

Ndërkaq ajo komentohet edhe për paraqitjet e saja dhe çdo postim që ajo bën në rrejte sociale kthehet në lajmin e ditës.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto ku shihet me të zeza dhe tejet elegante.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aida Doçi (@aidadoci1)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat