Tamim gati me Mashup International 2, sërish do të këndojë shqip

Mediale Vip

Tamim gati me Mashup International 2, sërish do të këndojë shqip

Nga: Maksim Gjokaj Më: 20 shtator 2021 Në ora: 15:21
Tamim

Pas projektit veror "Call on me" ai sapo ka realizuar një tjetër projekt ku janë disa këngë super hite internacionale në versionon Mashup.

Ky është artisti nga Kalifornia Tamim i cili edhe në "Mashup Internacional 2" ku ka bashkëpunuar sërish si në Mashup 1 me dj e njohur shqiptar Dj. Adillo.

Mes shumë hiteve ku janë miksuar bukur me zërin unik të Tamim aty do jetë dhe këndimi shqip një pjesë nga e preferuara e tij artistja shqiptare Dafina Zeqiri, por dhe duke kënduar në 9-10 gjuhë duke bashkuar të gjithë botën në kulturën e muzikës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TAMiM (@whoistamim)

Ky projekt do të publikohet sipas postimit që artisti i huaj ka bërë më datën 24 Shtator dhe të gjithë mezi po e presim.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat