Sa shumë është rritur djali i Adelina Tahirit

Mediale Vip

Sa shumë është rritur djali i Adelina Tahirit

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 15:30
Sa shumë është rritur djali i Adelina Tahirit

Adelina Tahiri është këngëtarja më e komentuar në show bizin shqiptar.

Ajo komentohet shumë për paraqitjet e saja veshjet firmato dhe jetën luksoze që këngëtarja bën.

Ajo është e martuar dhe ka një djalë me emrin Jon.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që Adelina ka postuar në Instastory ku duket bashkë me djalin duke u puthur në buzë.

Joni është bërë djalë i madh dhe kaq i ëmbël.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat