Gjira po e ndryshon ngjyrën e flokëve

Mediale Vip

Gjira po e ndryshon ngjyrën e flokëve

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 15:37
Gjira

Gjira po qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale dhe po sjellë imazhe të ndryshme.

Së fundmi ajo në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë një fotografi ku shihet se ajo po e ndërron ngjyrën e flokëve.

Gjira nihet për eksperimentet që bënë me flokët dhe si duket mëzi po pret për ndryshimin e ri.

Deri në fotografinë e rradhës, neve na mbetet të presim ndryshimin.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat