Labinot Gashi dhe Qendresa po shkëlqejnë në këtë foto së bashku

Mediale Vip

Labinot Gashi dhe Qendresa po shkëlqejnë në këtë foto së bashku

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 15:55
Labinot Gashi me gruan

Labinot Gashi është njëri ndër moderatorët më të dashur dhe më të komentuar.

Labinot Gashi i njohur ndryshe si Labi ka raporte shumë të mira me pothuajse të gjithë estradën e këtë e kanë dëshmuar vet artistët të cilët kanë qenë të ftuar në emisionet e tij.

Ata vazhdimisht kanë thënë fjalë të mira për të duke e lavdëruar për punën profesionale që bën e shumëçka tjetër.

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi në profilin e bashkëshortes së Labit, është një foto që ajo ka postuar e ku shihen të dy bashkë në Turqi, aty ku edhe janë duke i bërë pushimet.

Çifti po duken shumë bukur pranë njëri tjetrit. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat