“Kujt do t’i dërgoj foto të Alines dhe Efehan ҫdo mëngjes unë tani o gjysh”, Almeda rrëqeth me fjalët për gjyshin e ndjerë

Mediale Vip

“Kujt do t’i dërgoj foto të Alines dhe Efehan ҫdo mëngjes unë tani o gjysh”, Almeda rrëqeth me fjalët për gjyshin e ndjerë

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 08:53
Almeda Abazi

Almeda ka bërë një postim prekës për gjyshin e saj të ndjerë.

Modelja shqiptare para 5 ditësh ka humbur gjyshin e saj ku sot i ka bërë një dedikim rrëqethës.

Lajmin për vdekjen e tij e kishte bërë modelja përmes rrjeteve sociale.

““Ah o gjysh. Prehu në paqe gjyshi im”, kishte shkruar Almeda.

Së fundmi duke sjellë dy foto me gjyshin e saj ajo shkruan “Kujt do t’i dergoj foto te Alines dhe Efehan cdo mengjes une tani o Gjysh”.

Ndryshe, Almeda është e martuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman ku së bashku kanë dy fëmijë një djalë dhe një vajzë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat