“Është në sy, gjithmonë në sy”, thotë Xhensila teksa fokuson gjoksin

Mediale Vip

“Është në sy, gjithmonë në sy”, thotë Xhensila teksa fokuson gjoksin

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 13:01
Xhensila Myrtezaj

Xhensila ka habitur me fotot e fundit.

Këngëtarja shqiptare ka postuar dy fotografi në instagram ku iu ka vënë një mbishkrim interesant.

Është në sy, gjithmonë në sy”, duke iu referuar pastërtisë shpirtërore meqë rast në njërën foto fokusoi sytë e në tjetrën gjoksin.

Theksojmë se Xhensila është e martuar me aktorin dhe këngëtarin shqiptar Bes Kallaku që së bashku kanë në vajzë.

Ndryshe, “Prit pak” bashkëpunimi me Lumi B është kënga e fundit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat