Lindsey ka pozuar joshëse

Mediale Vip

Lindsey ka pozuar joshëse

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 19:59
Lindsey

Bukuroshja amerikane, e cila njihet mjaft shumë për linjat trupore që posedon ka postuar në rrjete sociale.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, publikon video dhe foto ku shihet me veshje që i theksojnë linjat trupore. Kështu ka vepruar edhe së fundmi, ajo solli pamje e veshur me rroba-larje të cilat i vunë në fokus trupin e tonifikuar asaj.

Përmes bikinit të vogël ngjyrë blu ajo thuajse zbuloi gjoksin e saj plotësisht duke tunduar ndjekësit e saj.

Lindsey është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe grumbullon rreth 9 milionë ndjekës mjaft aktiv me pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat