Aktorja më e mirë në Turqi shpallet Arbnora Ademaj

Mediale Vip

Aktorja më e mirë në Turqi shpallet Arbnora Ademaj

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 23:20
Arbnora Ademaj

“Kirik Hayatlar” është seriali turk prodhim i “Kanal D”, që është bërë njëri ndër më të bdjekurit në Turqi dhe vendet ku po transmetohet.

Rol protagonist në serial, ka bukuroshja nga Kosova Arbnora Ademaj, e cila në “Kirik Hayatlar” luan personazhin e Leylas.

Ademaj, e cila po merr shumë vëmendje për shkak të lojes së mrekullueshme në serial, sapo është shpërblyer në festivalin e madh dhe prestigjioz “Mood Aëards” në Turqi.

Arbnora Ademaj në këtë festival ka fituar çmimin “Aktorja më e mirë e huaj”, për çka është ndjerë shumë e lumtur dhe e emocionuar njëkohësisht, gjë të cilen e ka pohuar edhe vetë në hapsirat e saj zyrtare në rrjete sociale.

Bukuroshja, në skenën e festivalit është shfaqur me një fustan goamuroz dhe dukej tama yll kinemaje.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat