A po i ngjanë vajza Mimozës?

Mediale Vip

A po i ngjanë vajza Mimozës?

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 22:09
Mimoza me vajzen

Çifti Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu janë prindër të dy fëmijëve tashmë të rritur, Rozafes dhe Bojkenit.

Mimoza, ka deklaruar se të dy kanë vesh për muzikë, por që deri më tani nuk është se kanë preferuar ti hyjnë kësaj bote.

E, Rozafa, është bërë e njohur për shkak të forografive që lanson në faqen e saj në Instagram, nga ku “furnizohen” edhe gazetarët.

Se Mimoza është nënë krenare, kjo dihet. Ajo, ka publikuar një foto të së bijes, ku Rozafa duket e veshur korrekt dhe mjaftë simpatike.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat