Nuk e dinin se po filmoheshin, Argjendi e puthë Mikelën

Mediale Vip

Nuk e dinin se po filmoheshin, Argjendi e puthë Mikelën

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 00:33
Argjendi dhe Mikela

Argjendi dhe Mikela ishin tepër të afërt gjatë takimit të tyre, por kishte diçka më shumë kur mendonin se u fikën kamerat. Në një moment, Argjendit i erdhi një mesazh nga Ritvana, dhe i tha Mikelës se kush i kishte shkruajtur.

Menjëherë pas mesazhit, u hodh në krahët e Mikelës duke u dhënë dhe një puthje pranë gjoksit. Mikela e kalon me të qeshur këtë situatë duke i thënë:

“Në një moment kaq romantik më kujton Ritën?”

Image
 
Image
Image

Ndërsa në studio, Ritvana shpjegoi se i shkruajti Argjendit për fotografitë që kishin bërë pasi donte ti postonte në rrjete sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat