Vali Corleone prezanton veturën e re

Mediale Vip

Vali Corleone prezanton veturën e re

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 11:35
Vali Corleone

Vali Corleone së fundmi i ka bërë vetes një dhuratë.

Në rrjetet e tij sociale ai ka publikuar fotografi të makinës së re të tipit BME X6 M Limited Edition.

Kjo makinë ka 700 kuaj fuqi dhe është Limited Edition, ndërsa King Valentino Corleone ka bërë të ditur ditën e djeshme se e ka blerë.

Kujtojmë së para pak kohëve, ai ka prezantuar edhe makinën tjetër Limited Edition.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat