Policja joshëse e Kosovës, ‘ushtrohet’ në gjuajtje me armë

Mediale Vip

Policja joshëse e Kosovës, ‘ushtrohet’ në gjuajtje me armë

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 13:41
Linda Aliu

Linda Aliu, njihet si policja më seksi në Kosovë, e cila me postimet që bën në rrjetet sociale, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Bukuroshja bjonde ndiqet nga më shumë se 90 mijë njerëz në Instagram ku është mjaft aktive dhe ku gjatë kësaj vere që lam pas ka “tërbuar” fansat me fotot me bikini duke treguar format perfekte.

Së fundmi ajo ka ndarë disa foto me armë duke treguar edhe pasionin që ka për to, jashtë profesionit dhe orarit të punës.

Kujtojmë se për bukuroshen bionde ka shkruar edhe media britanike “Express.co.uk”. Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat