Nuk njihet! Xhensila Myrtezaj ndryshon komplet stilin e flokëve

Mediale Vip

Nuk njihet! Xhensila Myrtezaj ndryshon komplet stilin e flokëve

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 15:19
Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj është njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në show bizin shqiptar.

Çdo këngë e saj kthehet në hit dhe dëgjohet nga të gjithë.

Ndërkaq postimet në rrjete sociale që këngëtarja bën janë të shumta por së fundmi ajo që ka rënë në sy janë disa foto që Xhensila postoi para pak kohësh.

Ajo u shfaq komplet ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim këngëtaren.

Xhensila ka ndryshuar stilin e flokëve dhe vjen me flokë të shkurta, një ndryshim kaq të madh sigurisht që nuk e prisnim nga këngëtarja pasi që ajo edhe vet ka treguar që nuk guxon të eksperimentojë shumë.

Gjithsesi Xhensila po duket shumë bukur dhe ky stil i ri i flokëve po i ka shumë hije.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat