Rrëmbeu Kozakun/ Flet vëllai i Fabio Dushkut: S’ishim 20, por… Ti di ku të më gjesh

Mediale Vip

Rrëmbeu Kozakun/ Flet vëllai i Fabio Dushkut: S’ishim 20, por… Ti di ku të më gjesh

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 17:55
Kozaku

Pas deklaratave të Kozakut, i cili e tregoi rrëmbimin e tij me detaje duke thënë se u mor peng nga 20 persona, ka reaguar së fundmi vëllai i Fabio Dushkut, Danieli, i riu, i cili u shpall edhe në kërkim lidhur me ngjarjen.

Ai ka hedhur poshtë deklaratat e Kozakut dhe ka thënë se kanë qenë vetëm katër persona. Danieli rrëfen se e kanë future me forcë në makinë dhe e kanë goditur.

Më pas Kozaku ka kërkuar falje dhe ata e kanë lënë të lirë.

Më tej Dushku shton se Kozaku di ku ta gjejë për çdo çështje të pasqaruar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat