Ish-konkurrenti i “Për’puthen” bëhet baba

Mediale Vip

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” bëhet baba

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 20:18
Lulzim Jashari

Nëse e mbani mend, Lulzim Jashari ishte një ndër meshkujt pjesëmarrës të sezonit të parë të “Për’puthen”, i cili më pas u pa dhe në një format të ngjashëm në Kosovë, në “It’s my love”.

Më herët, ish-konkurrenti ka plasur ‘’bombën’’ duke zbuluar se prej 2 vitesh është në lidhje dashurie dhe prej muajsh ishin në pritje të fëmijës së parë.

Ky lajm u bë i ditur në emsionin “n’Kosovë show”, ku bashkëshortja e tij u fut në studio dhe surprizoi të gjithë publikun mbarë.

Ajo që mori më së shumti vëmendje ishte deklarata e tij se produksioni ishte në dijeni se ai ishte në lidhje e më pas edhe i martuar.

Pritjes i ka ardhur fundi dhe në familja e Lulzimit është shtuar me një bebushe.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në “Instagram”.

“Mirë se erdhe në jetë qika jem”, shkruan ai krahas fotos me vogëlushen e sapolindur.

Kujtojmë se Lulzimi lançoi këngën e tij të parë para disa kohësh. Ai njoftoi ndjekësit në Instagram për projektin e tij të ri, i cili titullohet “Filma” dhe vjen në bashkëpunim me Huggo.

Të shumtë janë ata persona që janë habitur nga projekti i ri i Lulzimit në muzikë, teksa i kanë shkruar se ai s’ka zë për t’u bërë këngëtar. Mirëpo, meqë u fut në “Për’puthen”, “famën” e mori, të tjerët po bënin muzikë, pse të mos bënte edhe Lulzimi një këngë si të gjithë?

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat