Aktori i njohur në telashe, ish-bashkëshortja e denoncon në polici

Mediale Vip

Aktori i njohur në telashe, ish-bashkëshortja e denoncon në polici

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 21:30
Feyza e ka denoncuar aktorin e njohur për rolin e “Kahramanit” dhe motrën e tij, Sibel.

Aktori Ozcan Deniz është futur në telashe që pas ndarjes nga bashkëshortja, Feyza Aktan me të cilën ka një djalë.

Feyza e ka denoncuar aktorin e njohur për rolin e “Kahramanit” dhe motrën e tij, Sibel.

Sipas Feyzës aktori dhe motra e tij instaluan kamera në shtëpinë ku ata jetonin duke parë çdo lëvizje të saj.

Feyza akuzon Ozcan dhe Sibel se e kanë kërcënuar me publikimin e fotove në media. Ozcan ende nuk ka reaguar pas denoncimit, por prej më shumë se një viti aktori ka pasur probleme me ish-bashkëshorten, fillimisht për kujdestarinë e djalit e më pas për pasurinë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat