Martohet çifti i njohur i shoubizit

Mediale Vip

Martohet çifti i njohur i shoubizit

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 21:46
Kyle Cooke dhe Amanda Batula

Çifti i njohur i kanë dhënë fund beqarisë.

Yjet e “Summer House”, Kyle Cooke dhe Amanda Batula kanë kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre.

Dyshja janë martuar të shtunën në shtëpinë e familjes së Amandës, në New Jersey.

“Ishte një ceremoni e bukur dhe emocionale”, ka treguar një burim për “Page Six”.

Pak para dasmës, Kyle publikoi në rrjete sociale një foto pranë Amandës, krahas së cilës shkroi “Gjithçkaja ime! Le ta bëjmë këtë!”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat