Ledri përjeton momentin e sikletshëm gjatë performancës në Zvicër

Mediale Vip

Ledri përjeton momentin e sikletshëm gjatë performancës në Zvicër

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 22:54
Ledri Vula

Nuk janë të rralla rastet kur fytyrat publike përjetojnë ndonjë incident gjatë performancave të tyre.

Kësaj radhe ishte Ledri ai i cili përjetoi një të tillë.

Gjatë daljes në skenë ai shihet si rrëshqet mirëpo nuk rrëzohet.

Për këtë ai ka një sqarim duke thënë se ‘këtu keq është lënë pllaka e skenës’.

Butrinti dhe Ledri performuan në Zvicër duke mbledhur qindra persona në koncert.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat