Kozaku kërcënon pengmarrësit: Më kërkuan falje, po erdhën më do t’i ngre përpjetë

Mediale Vip

Kozaku kërcënon pengmarrësit: Më kërkuan falje, po erdhën më do t’i ngre përpjetë

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 00:46
Kozaku

Pas disa ditëve qetësi, Kozak Braçi i njohur ndryshe edhe si “mbreti i Instagramit” është rikthyer.

Në një video të postuar në rrjetet sociale, Kozaku kërcënon personat që e rrëmbyen, që nëse kanë guxim të provojnë që ta marrin sërish peng.

“Le të vijnë edhe njëherë, të vijnë ta provojnë, tani ata kërkojnë falje” shprehet ai. Daniel Dushku, vëllai i Fabio Dushkut i cili bashkë me tre persona të tjerë e mori peng u shpreh se “Braçit i dhanë ca shpulla dhe nuk janë përdorur thika apo pistoleta“. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat