Genta Ismajli dhe i dashuri i saj konfirmojnë se po bëhen prindër

Mediale Vip

Genta Ismajli dhe i dashuri i saj konfirmojnë se po bëhen prindër

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 14:42
Genta Ismajli dhe Usta

Është pëfolur për një kohë të gjatë për një shtatzëni të mundshme. Këngëtarja Genta Ismajli ka vendosur që të këtë ta bëjë publike në një mënyrë të veçantë.

Bashkë me të dashurin e saj turk, Genta ka realizuar një video-incizim shumë të veçantë në Tiranë.

Që të dy duken mjaft bukur.

 

Ndërsa nuk kanë hezituar që të shfaqin dashurinë e tyre të cilën tashmë po e formësojnë edhe me një foshnje.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat