Elhaidi pranon se ka tradhtuar ish-partneren e tij

Mediale Vip

Elhaidi pranon se ka tradhtuar ish-partneren e tij

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 18:55
Elhaidi

Përgjatë realizimit të sfidës javore Elhanid Cufi pranoi përballë Monikës se kishte tradhtuar ish-partneren e tij.

Prova javore e vuri Elhaidin përpara përgjegjësisë për të deklaruar nëse e kishin tradhtuar apo kishte tradhtuar, teksa ai zgjodhi opsionin e dytë të kësaj pyetje.

“Ishte një lidhje që ishte drejt përfundimit dhe unë vendosa të njoh një person tjetër“,- tha ai.

Pas kësaj përgjigjeje Monika nuk hezitoi të tregonte habi pasi mesa duket nuk e priste që Elhaidi të kishte kryer një veprim të tillë.

Konkurentët përgjatë kësaj jave janë ndarë në çifte dhe do duhet t’i përgjigjen njëri-tjetrit për pyetje të përgatitura nga ‘’Vëllai i Madh’’ dhe të tërhequra rastësisht nga konkurentët.

BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat