“Zemer vet e lype”/ Po vjen videoklipi i këngës së Dafinës me MC Kreshën

Mediale Vip

“Zemer vet e lype”/ Po vjen videoklipi i këngës së Dafinës me MC Kreshën

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 21:11
Dafina dhe MC Kresha

Dafina Zeqiri së fundmi publikoj albumin “Dafinë Moj”.

Pjesë e këtij albumi ishte edhe një bashkëpunim me reperin, MC Kresha.

Dyshja janë duke ja përgatitur videoklipin këngës “Zemer vet e lype”.

Lajmin e ka konfirmuar vet këngëtarja me anë të një postimi, ku ka publikuar dy fotografi me reperin.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat