Ritvana lë studion, Argjendi vrapon pas saj

Mediale Vip

Ritvana lë studion, Argjendi vrapon pas saj

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 21:40
Ritvana

Në episodin e sotëm të “Përputhen” situata thuajse doli nga kontrolli.

Ritvana sot u acarua keq me Artanin pasi ky i fundit e akuzoi se ajo po i përmendte Mevlanin dhe se kjo nuk po i pëlqen atij.

Kjo gjë bëri që Ritvana dhe Arjan Konomi të acaroheshin me njëri tjetrin, ku Arjani si thuajse çdo herë tejkaloi në ofendime ndaj konkurrentes e cila duket se nuk deshi të duronte këtë dhe filloi të hiqte mikrofonin.

Teksa Ritvana po largohej Argjendi ishte ai i cili u mundua ta ndalte atë, duke mbajtur atë me forcë në studio teksa konkurrentja i kërkonte që ai të largonte dorën.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat