Kjo është doktoresha më e bukur në Kosovë që po bën namin në rrjetet sociale

Mediale Vip

Kjo është doktoresha më e bukur në Kosovë që po bën namin në rrjetet sociale

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 08:49
Dorentina Kukaj

Dorentina Kukaj është dermatologia estetike më e njohur dhe prestigjioze në Kosovë, që gjen zgjidhje për shumë probleme dermatologjike dhe estetike.

Dorentina Kukaj që është sinonim i profesionalizmit, por edhe elegancës e bukurisë, është shndërruar në një nga emrat më të afirmuar të kësaj fushe.

Ndërkohë, ne faqen e Dorentina Kukaj në Instagram, shohim një galeri të tërë fotosh nga angazhimet e saj profesionale.

Portreti familjar i doktoreshës së pashme, duket perfekt.

Image
Image
Image

 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat