Modelja e njohur: Kosovën mundemi me e bo Zvicër

Mediale Vip

Modelja e njohur: Kosovën mundemi me e bo Zvicër

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 15:57
Zana Krasniqi

Si model dhe aktiviste ambientaliste Zana Krasniqi në emisonin tha se nuk dyshon që Kosova mund të bëhet si Zvicër.

Sipas Zanës ndryshimi fillimisht fillon prej vetës.

Madje sipas saj, Kosova mund të bëhet si Zvicra.

“Kur bëhemi gjithë bashkë fillimin aty fillon, ndryshimi fillon prej vetes e kur bashkohemi ndryshimi fillon rrënjësisht, unë besoj qe Kosovën mund ta bëjmë si Zvicrën”, tha ndër tjera Zana .

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat