Për ku është nisur Elita Rudi me vajzën?

Mediale Vip

Për ku është nisur Elita Rudi me vajzën?

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 17:36
Elita me vajzën

Elita Rudi është njëra ndër moderatoret më të dashura dhe të komentuara në show bizin shqiptar.

Moderatoja viteve të fundit ka qëndruar më në hije sa i përket profesionit të saj duke u larguar kështu nga bota e televizionit për ca kohë.

Por kjo nuk e ka bërë asnjëherë të mos jetë në qendrën e vëmendjes.

Elita para disa muajve është bërë nënë për herë të dytë të një vajze me emrin Bota.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar Elita ku duket ajo me vajzën e saj në aeroportin e Prishtinës.

Se për ku janë nisur nënë e bijë kjo ende nuk është bërë e ditur. 

Image

 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat