Anita feston ditëlindjen, kaq vite mbush sot

Mediale Vip

Anita feston ditëlindjen, kaq vite mbush sot

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 18:13
Anita Haradinaj

Moderatorja e njohur shqiptare, Anita Haradinaj, feston sot ditëlindjen.

Bashkëshortja e Ramush Haradinaj feston 41 vjetorin e lindjes edhe pse paraqitja e saj tregon disa vite më pak.

Anita është 12 vite më e re se ish kryeministri i Kosovës, Ramushi dhe çifti janë prindër të tre fëmijëve, Gjinin, Hanën dhe Trimin.

Me rastin e ditëlindjes, Anita ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq e kolegë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat