Ryva bëhet si nuse

Mediale Vip

Ryva bëhet si nuse

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 18:18
Ryva

Kur është fjala për paraqitjet fizike, Ryva Kajtazi në çdo kohë godet me stilin që ka.

Ajo duke u përkushtuar maximalisht tek vetja, gjithmonë duket e dalluar dhe merr vëmendje të madhe.

Në një imazh të fundit që ka publikuar këngëtarja duket tejet mahnitëse, teksa shihet e rregulluar si nuse.

Mos të harrojmë, ajo është nënë e dy fëmijëve por dallohet me linjat që ka.

Binduni me imazhin në vijim.

Image

 

 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat