Shkëndijat e një dashurie, Semi nuhat pëlqimin e Fifit për Granitin

Mediale Vip

Shkëndijat e një dashurie, Semi nuhat pëlqimin e Fifit për Granitin

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 19:49
BBV

Marrëdhënia mes Fifit dhe Granitit po bëhet çdo ditë e më shumë më e afërt duke i lënë kështu hapësirë dyshimit se ata janë në fillimet e një historie dashurie.

Këtë marrëdhënie mes tyre e kanë komentuar edhe banorët e shtëpisë të cilët nuk janë kursyer për të dhënë edhe këshilla se si ky raport mund të bëhët edhe më i ngushtë në të ardhmen.

Këtë mbasdite ishte Semi ajo që duke diskutuar me Granitin dhe Fifit i drejtohet kësaj të fundit duke i thënë: Me aq sa të njoh, e kuptoj që ti e pëlqen.

Biseda është mbizotëruar nga batuta por mbase këto mund të jenë vërtet shkëndijat e një dashurie që do të nisë brenda shtëpisë së ‘’Big Brother VIP’’.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat