Vjen në jetë fëmija i dytë! Këngëtari Usher ka zgjedhur emrin e veçantë

Mediale Vip

Vjen në jetë fëmija i dytë! Këngëtari Usher ka zgjedhur emrin e veçantë

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 21:01
Usher

Usher dhe e dashura e tij Jennifer Goicoechea kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë së bashku, pak më shumë se një vit pas ardhjes së të parit.

Po Po! këngëtarja, 42 vjeç, njoftoi ardhjen e djalit të tyre Sire Castrello Raymond të martën.

Usher postoi një fotografi bardhë e zi të fëmijës, i lindur më 29 shtator 2021, me peshë 7 kilogramë dhe 13 ons.

Në total, Usher ka dy fëmijë me ish-gruan e tij Tameka Foster, Usher V, 13, Naviyd, 12 vjeç dhe dy me të dashurën e tij Jennifer, Sovran Bo Raymond, një, dhe tani Sire.

Usher dhe Jennifer njoftuan shtatzëninë e saj të dytë në Çmimet iHeartRadio të vitit 2021, ku bukuroshja debutoi në tapetin e kuq.

Duke folur për fëmijët e tij dhe duke mirëpritur vajzën e tij të parë gjatë pandemisë, Usher i tha ET në maj: ‘Man, djemtë e mi po shijojnë vërtet të kenë një vajzë tjetër në shtëpi.

‘Unë dhe Jenn jemi shumë, shumë të lumtur që festojmë këtë periudhë në jetë. Sovrani ishte me të vërtetë, si rreshti i argjendtë për ne [në pandemi], dhe për shumë njerëz që pritën fëmijë këtë vit. Ka pasur shumë humbje, me të vërtetë i lumtur që thjesht festoj jetën. ‘

Usher ishte martuar më parë me menaxheren e tij dhe të dashurën e tij të gjatë Grace Miguel në shtator të 2015, para se të njoftonte ndarjen e tyre në mars të 2018.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Usher (@usher)

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat