Në kohën e fotove bardh e zi, Vlora Çitaku sikur miss

Mediale Vip

Në kohën e fotove bardh e zi, Vlora Çitaku sikur miss

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 21:30
Vlora Çitaku

E nisi si përkthyese, për tu bërë më pas një nga femrat më të zonjat e të zëshmet në skenën politike.

Vlora Çitaku kishte një karrierë të bujshme në fushën e politikes, me disa poste me rëndësi. Së fundi, ishte Ambasadore në Ambasaden e Kosovës në Amerikë.

Diku, u tha se në rininë e saj të hershme, Vlora ishte edhe miss.

Në këto foto bardh e zi, intelektualja po që duket bukuroshe dhe tejet e veçantë. Po, apo jo?

Gjjthsesi, përtej pamjes së jashtme, ajo është një mga femrat e fuqishme dhe me diapazon të gjërë.

Image
Image

 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat