Bubulina Krasniqi sjellë në jetë fëmijën e parë - Bota Sot
Bubulina Krasniqi sjellë në jetë fëmijën e parë

Mediale Vip

Bubulina Krasniqi sjellë në jetë fëmijën e parë

Më: 7 korrik 2017 Në ora: 15:24
Bubulina Krasniqi

Këngëtarja Bubulina Krasniqi, i ka dhënë jetë fëmijës së saj të parë.

Ajo e bashkëshorti Pëllumb Kallaba, tashmë kanë marrë epitetin prindër dhe martesa e tyre është bekuar me ardhjen e një fëmije.

Prive merr vesh nga burime pranë se Bubulina ka lindur në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinë, dhe gjendja e saj shëndetësore është stabile.

Lindja e fëmijës së parë të Bubulinës, ka sjellë shumë gëzim në familjen Kallaba e Krasniqi, ndërsa detaje të tjera e gjinia e bebes, tash për tash mbeten të rezervuara për publikun.

Gjithsesi, shumë urime për Bubulinën e Pëllimbin. 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera