Motra e Labit, Agnesa ka shumë për të treguar!

Mediale Vip

Motra e Labit, Agnesa ka shumë për të treguar!

Më: 24 nëntor 2017 Në ora: 22:45
Agnesa dhe Labi

Labin e njihni të gjithë, e dikur edhe motra e tij Agnesa ishte mjaftë e njohur, pasi fotografohej si modele nga fotografët më të njohur në vend.

Ajo, disa herë ishte pjesë edhe e gazetave e revistave të ndryshme.

Agnesa ka kohë që e ka lënë prapa krahëve modelimin, e madje edhe angazhimin si producente në televizion, punë të cilen e bënte me shumë dashuri.

Image

Ndonëse më nuk merret me modë, ajo vazhdon të jetë e modës dhe të vishet me stil. Ndonëse nënë e dy djemve, ajo duket si vajzë e re.

Agnesa, duket të jetë mami më e bukur e më me stil që keni mundur ta shihni ndonjëherë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat