Ema dhe Zanfina Ismaili jo më si më parë

Mediale Vip

Ema dhe Zanfina Ismaili jo më si më parë

Më: 24 nëntor 2017 Në ora: 23:09
Ema dhe Zanfina Ismaili

Adelina rrallë ka dalë për jetë nate, rrallë është parë rrugëve të qytetit. Diva e muzikës moderne, përherë është ruajtur nga ekspozimi i tepërt, e ndoshta pikërisht për këtë arsye është bërë edhe më interesante, më e përfolur.

Ndryshe nga motra e saj e madhe, Ema e Zanfina kanë dalë më shumë për kafe, për jetë nate, etj. Ato shiheshin shpesh nëpër kafiteritë më IN, por gjithashtu edhe në diskoteka të ndryshme.

Image

Motrat bukuroshe u kanë marrë gjithë vëmendjen vajzave të tjera, që për këtë arsye edhe mund të mos i kenë dashur, e madje edhe sharë ndër dhëmbë ndonjëherë. Por, Zani e Ema kurrë se kanë vrarë mendjen për këtë gjë, ato thjesht e kanë shijuar momentin.

Tani daljet e tyre në diskoteka janë më të rralla, por lidhja e motrave është tejet e fortë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat