Emina publikon foto në prehër të bashkëshortit

Mediale Vip

Emina publikon foto në prehër të bashkëshortit

Më: 24 nëntor 2017 Në ora: 23:35
Emina Cunmulaj

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj është shumë aktive në rrjete sociale, duke publikuar imazhe nga përditshmëria.

Më të shpeshtat janë fotografitë me vajzën e saj, Ella Faria, por nuk mungojnë as ato me bashkëshortin.

E një foto të tillë, Emina e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet shumë e lumtur në prehërin e bashkëshortit, Sam Nazarian.

“Dashuria ime”, ishte mbishkrimi që Emina ka lënë mbi fotografinë me bashkëshortin e saj ku dukeshin në kulmin e lumturisë.

Modelja dhe burri i saj miliarder është shpeshherë në lëvizje nga një vend në tjetrin, së fundi janë shfaqur në një restort në San Barbara.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat