Heidi Klum sfidon modelet e reja

Mediale Vip

Heidi Klum sfidon modelet e reja

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 07:53
Heidi Klum

E famshmja e pasarelave të modës, Heidi Klum, e ka dëshmuar se ende po e mban frontin me linjat e saj tërheqëse trupore.

Ajo e ka dëshmuar se nuk ka nevojë të punësojë vajza të reja modele për të pozuar për koleksionin e saj.

43-vjeçarja u shfaq në reklamën e të brendshmeve të linjës së saj pa asnjë hezitim, dhe të jep përshtypjen që për të vitet kanë ndaluar.

Klum vlerësohet se është ndër 10 njerëzit më të paguar në botën e televizionit. Për një vit ajo fiton mbi 21 milionë dollarë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat