Elita Rudi tregon si rregullon fytyrën

Mediale Vip

Elita Rudi tregon si rregullon fytyrën

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 15:23
Elita Rudi

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi të cilën ka kohë që nuk e kemi parë në udhëheqjen ndonjë emisioni, vazhdon të befasojë fansat e saj.

Ajo në rrjetin social “Instagram”, më saktësisht në “InstaStory” ka publikuar disa video teksa po vendoste makjazhin.

Në “Isntastorien” e parë ajo i kishte pyetur fansat se a të lyhej vet apo jo, dhe Përgjigja e tyre ishte 89 për qind po.

Krejt në und ajo kishte publikuar një fotografi se si dukej, dhe me aq sa shieht, Rudi duket se ia ka marrë dorën edhe makijazhit!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat