Vajza e deputetes, vjen me poza joshëse në fotosesionin e ri

Mediale Vip

Vajza e deputetes, vjen me poza joshëse në fotosesionin e ri

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 15:51
Ada Deda

Ada Deda është modelja më e re e zbuluar së fundmi.

Ajo është bërë e njohur me anë të disa fotosesioneve të saj për fotografë të njohur dhe profesionistë.

Padyshim që vajza e deputetes demokrate Albina Deda , është bërë një nga modelet më të lakmuara dhe të kërkuara në treg.

Në fotosesionin e saj më të ri ajo na ka tërhequr më shumë vëmendjen me ndryshimin e llukut.

Këto pamje na tregojnë më së miri pozat tërheqëse dhe mjaft joshëse që Ada di të bëj. Tashmë ajo ka filluar edhe studimet në degën e Gazetarisë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat