Blerim Xhemajli – Erjona Sulejmani, zbulohet arsyeja e ndarjes

Mediale Vip

Blerim Xhemajli – Erjona Sulejmani, zbulohet arsyeja e ndarjes

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 15:57
Blerim Xhemajli dhe Erjona

Lajmi për ndarjen e Blerim Xhemajlit dhe Erjona Sulejmanit bëhet me dije nga mediat italiane.

Blerim Xhemaili është ndarë nga bashkëshortja e tij Erjona Sulejmani.

Ndërsa avokatja e futbollistit ka thënë se ai nuk dëshiron që ish-bashkëshortja e tij të përfitojë nga emri dhe fama e tij.

“Avokatja Daniela Misalja, në emër të z. Blerim Xhemaili, informon se zyra e avokatisë ka nisur procedurat për ndarjen juridike nga gruaja e tij, zonja Erjona Sulejmani”.

“Në këtë fazë delikate, zoti Blerim Xhemaili akuzon gruan e tij për përdorimin pa kriter të mbiemrit të tij, si pjesë e punës së saj në modelim dhe prezantim”, thuhet në një deklaratë të lëshuar nga avokatja. Çifti ishin martuar në korrik të 2015-tës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat